Hakkımızda


Dergi App Uygulaması

Dergi App mobil uygulaması; Derginiz tüm dünyaya kendi adınızı kullanarak Ios (Apple) ve Android (Google) cihazlarda yayın yapmasını ve okunmasınısağlayan bir platformdur. Halihazırda baskıya gönderilen PDF dosyanız kullanılarak Dergi uygulamanız sizin logonuz ve sizin adınızla App Store ve Play Store'da yayınlanır.

Bölge,şehir ve ülke bağımsız olarak tüm Dünya'ya hemen yayın yapmaya başlayabilirsiniz.

Dergi App platformu Türkiye'nin en büyük Mobil Uygulama geliştiricisi Ansolon tarafından 2014 Ocak ayından itibaren hizmet vermeye başlamıştır.

Ansolon

2003 yılında Ankara'da kurulan Ansolon Medya Bilşim, web ve basılı yayınlarının yanı sıra web sitesi ve eticaret sitesi çözümleriyle ön plana çıkmıştır. 2013 yılında Indore Hindistan ofisini açarak mobil uygulama sektörüne adım atan Ansolon kısa bir süre içerisinde Türkiye'nin 1 numaralı uygulama geliştirici firması haline gelmiştir.

Apple App Store ve Google Play Store'da 150'yi aşkın aktif uygulamayla müşterilerine hizmet vermektedir. Platform bazlı Dergi, Radyo, Katalog, Otel ve Wordpress Uygulamalarıın yanı sıra; Firma ve kişilere özel olarak da uygulama geliştirmektedir.